Lid worden: verschil tussen versies
k Beveiligde "Lid worden" ([Bewerken=Alleen beheerders toestaan] (vervalt niet) [Hernoemen=Alleen beheerders toestaan] (vervalt niet)) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{{sys:blockfloat | {{sys:blockfloat | ||
|width=3 | |width=3 | ||
|top=Doorlopende aanmelding als lid is mogelijk. Dat kan door overmaking van de contributie (momenteel € | |top=<br>Doorlopende aanmelding als lid is mogelijk. Dat kan door overmaking van de contributie (momenteel € 25 per persoon en € 30 voor gezinnen) op: | ||
<br> | <br> | ||
bankrekening NL75 RABO 0151019266 ten name van de Geschied- en Heemkundige Kring "Het Land van Thorn", | bankrekening NL75 RABO 0151019266 ten name van de Geschied- en Heemkundige Kring "Het Land van Thorn", Luiksestraat 1 6017CC Thorn 00-31-(0)475 56 31 76 | ||
<br><br> | <br><br> | ||
U kunt zich aanmelden door onderstaand aanmeldingsformulier in te vullen.<br> | U kunt zich aanmelden door onderstaand aanmeldingsformulier in te vullen.<br> | ||
Wij zullen ook u graag als lid verwelkomen.}} | Wij zullen ook u graag als lid verwelkomen.}}<br> | ||
{{sys: | {| {{sys:tabel:geen rand}} style="max-width:500px" | ||
</emailform><emailform | |colspan=2|{{sys:tekst|grootte=20|kleur=606060|tekst=Aanmelden}} | ||
{{sys: | |- | ||
|style="width:150px"|*Voornaam | |||
|<emailform Voornaam=40 verplicht/> | |||
|- | |||
| Voorvoegsels | |||
|<emailform Voorvoegsels=40 /> | |||
|- | |||
| *Achteraam | |||
|<emailform Achteraam=40 verplicht/> | |||
|- | |||
| *Straat en huisnummer | |||
|<emailform Straat=40 verplicht/> | |||
|- | |||
| *Postcode | |||
|<emailform Postcode=6 verplicht/> | |||
|- | |||
| *Woonplaats | |||
|<emailform Woonplaats=10 verplicht/> | |||
|- | |||
| *Land | |||
|<emailform Land=30 verplicht/> | |||
|- | |||
| Tel | |||
|<emailform Telefoon=14 /> | |||
|- | |||
| Mobiel | |||
|<emailform Mobiel=14 /> | |||
|- | |||
| *Email: | |||
|<emailform Email=40 verplicht/> | |||
|- | |||
| Opmerkingen | |||
| <emailform Opmerkingen=40x8 /> | |||
|- | |||
|colspan="2" align="center" | <emailform submit="Versturen" /> | |||
|- | |||
|colspan="2" align="center" |{{sys:tekst|grootte=11|cursief=ja|tekst=''De met * gemerkte items zijn verplicht''}} | |||
|} | |||
</emailform> | </emailform> | ||
Huidige versie van 10 aug 2024 om 12:44